Przejdź do treści

Portfolio

Naszą dewizą jest zapewnienie optymalnych rozwiązań dostosowanych do potrzeb klientów. Zapewniamy doradztwo techniczne przy ich wdrażaniu jak również stały kontakt w późniejszym okresie eksploatacji. Firma Domena Industry jest przedstawicielem następujących firm: Ahlbrandt, Burckhardt, Matho, KIST + ESCHERICH GmbH, OCS, D.W. Renzmann.

Niemiecki producent systemów aktywacji powierzchni poprzez koronowanie, systemów powlekających oraz tuneli suszących.

Niemiecki producent systemów przeznaczonych do usuwania zanieczyszczeń z różnego rodzaju powierzchni oraz neutralizacji ładunków elektrostatycznych.

 

Ahlbrandt

niemiecki producent systemów aktywacji powierzchni poprzez koronowanie, systemów
powlekających oraz tuneli suszących.

 
 

Burckhardt

szwajcarski producent urządzeń do perforacji taśm foliowych, papierowych i innych rodzajów materiałów. Oferuje kompletne linie lub jednostki do perforowania na zimno lub gorąco wraz z wymiennymi narzędziami (pierścienie perforujące, rolki, wały).

 
 

Matho

niemiecki producent systemów automatycznej ekstrakcji odpadów z maszyn przetwórczych dla ażuru, odpadu bocznego oraz odpadów powstałych z wykrawania; wyciąg, transportowanie, granulacja i kompresja odpadów, wraz ze znaczną redukcją ich objętości i czystym środowiskiem pracy.

 
 

 

 

 
 

D.W. Renzmann

niemiecki producent szerokiej gamy urządzeń myjących i destylatorów wykorzystywanych w przemyśle poligraficznym. Jako jeden z wiodących dostawców tego typu rozwiązań, firma może pochwalić się instalacjami na wszystkich kontynentach.